See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
173c10624ac9a2a47464bf11d2adc0ce

Ajutine lapsehoidja töö 2-19.mai 10-kuusele tüdrukule

Tartu linn

Pakume ajutist hästi tasustatud lapsehoidja kohta TARTUS hakkajale, vastutustundlikule ja rõõmsameelsele hoidjale. Vajalik eelnev väikelastega tegelemise kogemus ja esmaabi koolituse läbimise tunnistus.
Hoidjat vajame 10-kuusele tüdrukule vahemikus 2-19.mai 2013.
Otsime inimest, kes tunneb end mugavalt ka siis, kui pererahvas on kodus, samuti vahel minu ja tüdrukuga väljas käimisel. Peatume oma Eestisoleku ajal Tartus Raadil, vajame hoidjat, kes käiks hoidmas meie kodus. 
Tööäeva pikkus 6-8 tundi, töönädal 5 päeva tööl, 2 vaba. Sobivad ka muud variandid, nt. pikem nädal ja 1 vaba, igal juhul nii, et nädalavahetused oleksid tööpäevad. 
Kõige paremini sobiks meile graafik, et esimene nädal (2-6.mai) algaks tööpäev hommikuti 7st, edaspidi alates 10st. Mõnel korral vajame hoidjat hilisõhtuks, siis oleks tööpäev 15-21(22) ja/või sobivuse korral 12 tunnist öövalvet kella 20-8. Öövalve päevad anname ette teada, hiljemalt 2 päeva varem. Kirjeldatud graafikut oleme nõus igati muutma, saame teha mõned päevad pikemad ja teised lühemad. Kõik on kokkuleppe küsimus, olen igati paindlik igasuguste muudatuste tegemisel, samuti ootan vastu paindlikkust hoidja poolelt.
Töötasu 3 eurot tunnis, öövalve (tunnid vahemikus 22-8) 4 eurot tunnis.
Kui eelpool mainitu on huvipakkuv ja sa ei pelga intensiivseid tööpäevi aktiivse lapse hoidmisel, ole kena ja kirjuta endast lähemalt aadressil irmelin.hiie@gmail.com. Milline on sinu lastehoidmise kogemus ja kui palju aega saad meile kulutada. Samuti ootan küsimusi meie kohta, vastan meeleldi.

Palk: 3,00 kuni 4,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Kristi V.