See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
Bb2d7a4e0b1a396df65116d78c822506

Majapidajanna-lapsehoidja Hollandisse

Holland

Oleme eesti-hollandi pere, elame Kesk-Hollandis Utrechti lähedal. Meie peres kasvab kolm last – kaks poissi (9- ja 3-aastased) ja tüdruk (5-aastne).

Otsime oma perre toredat lapsehoidjat ja koduabilist alates veebruarist. Kaks vanemat last käivad juba koolis, ja noorim korra-paar nädalas hoidja juures. Kohustused ongi seotud laste eest hoolitsemise ja majapidamistöödega. Töö on E-R täistööajaga ja vahel (kokkuleppel) nädalavahetuseti. Pakume kuus 800 eurot pluss telefoni pakett; söök meie poolt ja majutus meie juures eraldi toas. Edasi-tagasi lennupiletid paar-kolm korda aastas ja puhkus kokkuleppel.

Oluline on, et naudiksid lastega tegelemist ja mängimist ning majapidamise ja aia eest hoolitsemist. Lastega suhtlus toimub eesti keeles. Eesti keele oskus on väga tähtis, samas inglise keele oskus ei ole väga oluline. Kasuks tuleb varem lastega töötamise kogemus või haridus. Kindlasti on vajalik väga hea rattasõidu oskus, sest lapsi tuleb rattal kooli ja tagasi saata; kolme-aastast ka vahel ise (ratta tagaistmel) sõidutada.

Kui sooviksid elada Hollandis meie peres ja meid aidata, võta kindlasti ühendust! Hea oleks skype võimalus esimeseks kontaktiks. Kuulmiseni!

Lisatud
Viimati kandideeris Nady V.