See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
Af096974ea0c0e09881ab6197c1cb569

Otsin lapsehoidjat 7-aastasele poisile

Rocca al Mare, Haabersti, Tallinn

Ideaaljuhul otsin inimest, kes saaks lapsele pärastlõunal (14:00 - 15:00) kooli vastu minna ning 3 - 4 tundi enam-vähem arendavate tegevustega sisustada. Seda aega ei pea tingimata kodus veetma vaid võib vabalt ka hoidja juures olla, linna peal muuseumides käia vms. Kõige parem oleks, kui see oleks võimalik kõigil tööpäevadel, aga ka 3 või 4 korda nädalas oleks täitsa mõeldav. Kool on kodust umbes 3 km kaugusel ja ühistranspordiga üldiselt ligipääsetav (eeldab umbes 500m kõndimist).

Alternatiivina otsiks inimesest, kes saaks 1-2x nädalas tööpäeva õhtuti ja/või nädalavahetuse päeval lapsega tegeleda (eelistatavalt lapse juures kodus, aga ei välista ka muid variante).

Laps on kergekujuline autist, kellel intellektiga on pigem väga hästi, aga sotsiaalsed oskused vajaks toetamist, praktiseerimist ja järele aitamist. Valdavalt on laps väga avatud suhtleja, aga oma probleemidest ja muredest ei pruugi alati avameelselt rääkida. Seetõttu ootaksin hoidjalt head empaatiavõimet, kannatlikkust ja valmisolekut lapsega aktiivselt suhelda.

Töötasu lepiks kokku vastavalt võimalikele töötingimustele.

Lisatud
Viimati kandideeris Kersti M.