See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
96aa578bbb0e4174fa5ba8d311ef93e8

Otsime abilist/lapsehoidjat

Kristiine, Tallinn

Otsime abilist/lapsehoidjat 2. tööpäeval nädalas (paarisnädalatel neljapäev ja reede ning paaritutel teisipäev ja reede) ja aeg ajalt 1 nädalavahetuse päeval. Kokkuleppel vahel ka muudel aegadel.
Päevasel ajal on vaja aidata hoida imikut (2 kuune), et võimaldada emale puhkust/magamist/kodus töötamist. Imikul on kindel päevaplaan (üleval olemine, söömine, magamine).
Õhtul on vaja lasteaiast ära tuua 2,2 aastased kaksikud (lasteaed asub 7min jalutuskäigu kaugusel, halbade ilmade korral saab kasutada ka pere autot) ning nendega mängida, juhendada kuni magama minekuni (hiljemalt kl 20.30). Kaksikutel on samuti kindel päevaplaan.
Lisaks tuleb vahel abistada ka kergematel kodutöödel (koristamine, söögitegemine), lapse magamise ajal või kui last vaatab ema. Põhjaliku koristuse teeb 1x nädalas eraldi koristaja.
Nädala sees on kodus ka laste ema, kes tegeleb, kas imikuga või kaksikutega, lapsehoidja ei pea hoidma/tegelema 3 lapsega. Nädalavahetustel on kodus ka laste isa, kes tegeleb ka lastega.
Kaksikutel on toas palju arendavaid mänguasju, muusikariistu, joonistamise ja voolimisvahendeid. Õues käime suure terrassi kaudu, kus kaksikud saavad sõita erinevate sõiduvahenditega (autod, tõukerattad, kärud jne). Terrassilt saab minna kohe õuealale, kus lastel on oma mängumaja liumägede, kiikede, ronimisseinaga ning batuut. Hoovist välja minnakse kaksikutega siis, kui kaasas on ka teine lapsevanem. Valmis tuleb olla ka lastega väljas käimiseks koos vanematega (söömas, kinos, teatris, jalutamas, spades, ujumas, trennis jne).
Kasuks tuleb autojuhiluba ja sõidukogemus.
Töötasu 5-6 eur/h.

Palk: 5,00 kuni 6,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Simoone M.